Další krytiny

 Kromě plovoucích podlah a koberců se zabýváme také pokládkou celé řady dalších přírodních i syntetických podlahových krytin, mezi které můžeme zařadit například linoleum, marmoleum, vinylové i korkové podlahy a celou řadu dalších specializovaných podlahových materiálů.

 Jde o materiály, které jsou vhodné pro nejrůznější použití od domácností včetně kuchyní a koupelen přes kancelářské prostory, společné prostory bytových domů až po budovy určené pro sportovní aktivity nebo lehkou průmyslovou výrobu.

 Také v této kategorii je k dispozici velmi široká paleta vzorů a barev od zářivých barev, které rozjasní každý interiér až po vzory imitující přírodní materiály jako dřevo, kámen a další povrchy. Předností těchto materiálů jsou pak především odolnost, jednoduchá údržba a možnost volby dalších specializovaných vlastností.

Linoleum

Tradiční krytina v moderní podoběTéměř nekonečné množství různých vzorů v několika tloušťkách vhodných pro různé použití od kuchyní a koupelen až po výrazně namáhané prostory.

Marmoleum

100% přírodní podlahová krytinaPřírodní linoleum v široké škále barev, které je vhodné i pro alergiky a zároveň umožňuje pokládku i v místnostech s využitím podlahového vytápění.

Vinyl

Krytina s velmi odolným povrchemVlastnosti této krytiny ji předurčují k použití v namáhaných prostorech s vysokými nároky na udržování čistoty, které jsou s tímto typem podlahy lehce splnitelné.

REALIZACE 1

LAMINÁTOVÁ PODLAHA QUICK STEP

Laminátové podlahy Quick Step v rodinném doměKompletní pokládka laminátových podlah Quick Step v dekoru dubového prkna

více

REALIZACE 2

RENOVACE SCHODIŠTĚ

Polep schodiště kobercem - Kladno ŠvermovPři rekonstrukci schodiště v rodinném domě ve Švermově byla zvolena varianta polepu kobercovou krytinou

více

REALIZACE 3

LAMINÁTOVÁ PODLAHA QUICK STEP

Plovoucí podlaha - KladnoKompletní pokládka laminátových podlah Quick Step v dekoru běleného dubu

více

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

domů  /   o nás  /   služby  /   realizace  /   kontakt Copyright © 2014, da.phunk